Radijo stotis TAU

Apie mus

UAB „Marked“ gamina, parduoda ir montuoja roletus, horizontalias, vertikalias, apsaugines žaliuzes ir susukamas grotas, tinklelius nuo vabzdžių. Bendrovė taip pat siūlo savo partnerių gaminamą produkciją – bambukinius bei nendrinius roletus, medines horizontalias žaliuzes, terasų ir balkonų markizes, sekcijinius garažo vartus, fasadų horizontalias žaliuzes bei roletus. Įmonės specialistai teikia matavimo, montavimo, garantinio aptarnavimo bei operatyvaus remonto paslaugas.

UAB „Marked“ vadovaujasi principu – kokybė ir profesionalumas. Todėl bendrovės specialistai siūlomus gaminius montuoja ir Lietuvos, ir užsienio klientams.

Sukaupta patirtis leidžia savo klientams suteikti profesionalią konsultaciją, pasiūlant jiems optimaliausią variantą. Platus medžiagų pasirinkimas ir išvystytas servisas kasmet padidina pastovių klientų ratą. Bendrovė „Marked“ padalinius turi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, tačiau klientus aptarnauja visoje Lietuvoje. Esame pajėgūs įvykdyti net ir labai didelius užsakymus, įgyvendinti sudėtingus architektūrinius sprendimus.

Klientai į mus dažnai kreipiasi nerasdami tinkamo sprendimo, kai reikia pagaminti neįprastų formų ar sudėtingų konstrukcijų žaliuzes ar roletus. Bendradarbiaujame tik su patikimais kokybiškų žaliavų tiekėjais, todėl siūlome kokybe pirmaujantį produktą.

UAB "Marked" kolektyvas pasiruošęs pasiūlyti Jums patikimą ir kokybišką produkciją bei dėmesingą aptarnavimą.

© UAB “MARKED”